DOLAR 18,8359 0.02%
EURO 20,1468 -0.32%
ALTIN 1.132,230,09
BITCOIN 4327960,43%
İstanbul

HAFİF KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akbank Dönüşüm Akademisi,  KOBİ’leri finansal ve dijital dönüşüm için harekete geçmeye davet ediyor
  • Dakika Gündem
  • Gündem
  • Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’leri finansal ve dijital dönüşüm için harekete geçmeye davet ediyor

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’leri finansal ve dijital dönüşüm için harekete geçmeye davet ediyor

ABONE OL
Mart 3, 2022 12:53
Akbank Dönüşüm Akademisi,  KOBİ’leri finansal ve dijital dönüşüm için harekete geçmeye davet ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye ekonomisinin istikrarlı büyümesinde kritik öneme sahip olan KOBİ’lere sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Akbank, KOBİ’lerin dijitalleşmesi ve finansal olarak daha da güçlenmesi hedefiyle Akbank Dönüşüm Akademisini kurdu.

KOBİ’lere; gündemi yakalama imkanı veren seminerler, özelleştirilmiş eğitim programları, networking ve işbirlikleriyle finansal ve dijital dönüşüm için harekete geçme fırsatı sunan Akbank Dönüşüm Akademisi, tüm KOBİ’leri yüzlerce eğitim programından faydalanmaya çağırıyor.

Akbank Dönüşüm Akademisi ile KOBİ’leri finansal ve dijital açıdan güçlendirmeye yönelik bir gelişim hareketi başlattıklarını vurgulayan Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar AnapaDijitalleşen dünyada müşterilerimizin de kendi işleri ve müşterileri için aynı deneyimi yaşatmak istediklerini biliyor ve onları bu dönüşümde desteklemek üzere yola çıkıyoruz. Biliyoruz ki ancak birlikte hareket edersek, birbirimize destek olursak, birlikte üretirsek var olabiliriz. Özetle kendimiz kadar ekosistem için de değer üretmeliyiz. Bunu da birlikte yapmalıyız. Bu anlayışla Akbank Dönüşüm Akademisi ile KOBİ’lerin dijital dönüşümü, yeşil dönüşümü, finansal olarak güçlendirilmeleri, ihtiyaçları olan bilgiye, kaynaklara ve pazarlara erişimi gibi kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri için destek vermek ve müşterilerimizin yanında olmak istiyoruz. Akbank Akademi Müdürü Selda Özçalık ise Akbank Dönüşüm Akademisinin Akbank müşterilerine özel olarak tasarlandığını belirterek akademinin yapısı hakkında da şu bilgileri verdi: KOBİ’ler için gündemde olan konulara yer verdiğimiz seminer programlarımız, finansal, dijital ve yeşil dönüşümü destekleyen yapılandırılmış programlarımız ve networking programlarımız ile Akademi üç temel başlıkta kurgulandı.

KOBİ’lerin gündemi ne ise bizim de gündemimiz o olmalı diye düşündük. KOBİ’leri ve iş dünyasını etkileyen güncel gelişmeler ve müşterilerimizden gelen sorulara göre bu seminerleri şekillendireceğiz ve sorulara yanıtlar arayacağız.

Dönüşümü destekleyen yapılandırılmış programlarımız ise, e- ticaret, e- ihracat, dijital pazarlama, finansal kaynak yönetimi, kriz yönetimi gibi pek çok konuda yetkinlik kazandırmayı amaçladığımız uzun dönemli ve sertifikalı programlar.

Networking programlarımız ise müşterilerimizin öğrendiklerine uygulama alanı açmak istediğimiz programlar. Bu programlar ile iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimizin yerel ya da global pazarda yerlerini almaları, farklı iş birlikleri fırsatlarını değerlendirmeleri, birbirlerinin deneyimlerinden öğrenmeleri, ilham almalarını hedefliyoruz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.